Ogłoszenia o naborze do pracy
SPECJALISTA w Dziale Projektowania i Planowania Inwestycji

Stanowisko

SPECJALISTA

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • wykształcenie wyższe (mgr inż.) na kierunku Inżynieria sanitarna,
  • doświadczenie w opracowywaniu modeli hydraulicznych w zakresie sieci wod-kan,
  • umiejętność obsługi programów EPANET i SWMM, mile widziana znajomość Bentley WaterGEMS i SewerGEMS lub Mike URBAN.

Zakres zadań na stanowisku:

  • opracowywanie modeli hydraulicznych sieci wodociągowej i kanalizacji sanitarnej,
  • przygotowanie analiz i koncepcji w zakresie technicznym systemu wodociągowego, kanalizacji sanitarnej.

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia w ramach umowy o pracę w oparciu o wartości wynikające ze 120-letniej tradycji
  • pracę na pełen etat w nowocześnie zarządzanej firmie
  • przyjazny system adaptacji i szkoleń
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju
  • terminowo wypłacane wynagrodzenie
  • programy socjalne dla pracowników (m.in. dofinansowanie do wczasów i do posiłków, coroczny rodzinny piknik z atrakcjami dla dzieci, karty podarunkowe).

Oferty należy składać na adres:

Miejskie Wodociągi i Kanalizacja w Bydgoszczy – sp. z o. o

ul. Toruńska 103

85-817 Bydgoszcz

z dopiskiem na kopercie „Dział Spraw Pracowniczych”

informację wytworzył: Alicja Gołata

za treść odpowiada: Alicja Gołata

ostatnia modyfikacja: piątek, 08, styczeń 2021 14:39

data wytworzenia: piątek, 08, styczeń 2021 11:37

opublikowano: piątek, 08, styczeń 2021 11:37

08 styczeń 2021 14:39 - (Alicja Gołata) Zmiana danych dokumentu
08 styczeń 2021 14:11 - (Alicja Gołata) Zmiana danych dokumentu
08 styczeń 2021 14:08 - (Alicja Gołata) Zmiana danych dokumentu
08 styczeń 2021 11:37 - (Alicja Gołata) Dodanie dokumentu
więcej...